HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Turkuaz Metal Plastik Ev Gereçleri Ticaret ltd şti 1996 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde ütü masası imalatına başlamış olup, 2010 yılında da geniş açık ve kapalı alandan oluşan yeni fabrikasında faaliyetine devam etmektedir. 2012 yılında ise fazlasıyla artan yurtiçi isteğini karşılamanın yanında ihracata yönelik büyüme stratejisini de benimseyen Turkuaz her zaman ürün ya da üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak ürünlerini ve markasını önemli ve öne çıkan bir konuma getirmiştir. 
Sektördeki önderliğimizi korumak ve tüketicilerimizin gözündeki değerimizi sürdürmek adına markamıza sürekli yenilikler ekliyor ve yatırım yapıyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve yeniliklerle bize duyulan güven duygusunu daha ileri taşımak için hareket ediyoruz. 
Ülke ekonomisindeki hızlıca artan rekabet ortamı, biz ve diğer şirketlere güçlü markalar yaratma zorunluluğu kılıyor. Turkuaz madeni eşya ürünleriyle sadece yurtiçi tüketim değil; dünyanın bazı ülkelerine ihraç edilen bir ürün grubu olarak tüketicilerin güvenle tercih ettiği marka olma yolunda hızla ilerliyoruz. Turkuaz'a duyulan güven ve verilen değer sadece Türkiye sınırları içinde kalmamış Ortadoğu, Asya, Avrupa gibi pek çok bölgeye yayılmıştır